• Skola
  • Foaje
  • Skolas_ter_4
  • Skolas_ter_3
  • Skolas_ter_2
  • Skolas_ter_1
  • Latvijai_100_45
  • Skolu reitings
  • Rudens_izstāde
  • 1b_2020
  • Biologija_2020
  • 23

Jau ceturto gadu mūsu skolā notika sākumskolas audzēknu dambretes sacensības. Par ceļojošo kausu cīnījās 74 skolēni.

Dambretes 1

Šogad pirmo reizi spožo zvaigzni savā īpašumā ieguva meitene - 2.b klases audzēkne POLĪNA GERASIMOVA - 1.vieta. 

Godalgotas vietas ieguva arī IVANS KOVŠARS (3.c kl.) - 2.vieta un ARSĒNIJS GOLUBEVS (3.d kl.) - 3.vieta.

Dambretes 2 Dambretes 3

Lielisku rezultātu uzrādīja arī Alise Husnutdinova (1.a kl.) - 4.vieta, Božena Nemirovska (3.a kl.) - 5.vieta, Stefans Jakubaņecs (3.a kl.) - 6.vieta, pirmajā desmitā ierindojās ari Leonīds Šamasovs (4.a), Malena Dančevska (4.b) un Alīna Zarakovska (4.d). 1-2.klašu grupā labākie Polīna Gerasimova, Alise Husnutdinova, Diāna Stecka (2.b), Aleksandrs Paškovs (2.a), Ņikita Tihomirovs (2.a) un Daniils Grosu (1.a).

Dambretes 4

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos!

Veiksmi arī turpmākajos startos!!!

 

1.a klasē tika organizēta akcija - ierīko "Kafejnīcu putniem"

Kafejnica putniem 1

Kafe 1

 Kafe 2

Lepojamies un apsveicam mūsu skolēnus ar gadalgotām vietām Starpnovadu skatuves runas konkursā!

Skatuves runas konkurss 2 Skatuves runas konkurss 3

Skatuves runas konkurss 1 Skatuves runas konkurss 4

Janvāris-matemātikas mēnesis. Tas bija jautrs un jaunu zināšanu pilns!

  • Piedalījāmies konkursā "Rēķini galvā" (2.a, 3.c, 4.a)

  • Tika sarīkota zīmējumu izstāde "Matemātika skaitļos"

  • Matemātikas stafete (1.a, 2.a, 3.c)

  • "Sniegaina matemātika" (3.c)

  • Skolas olimpiāde matemātikā

Matematikas menesis 1 Matematikas menesis 8

Matematikas menesis 11 Matematikas menesis 10

Matematikas menesis 2 Matematikas menesis 3

Matematikas menesis 4 Matematikas menesis 6

Matematikas menesis 5 Matematikas menesis 7 

21.janvārī Salaspils sporta nama lielajā hallē notika Starpnovadu (Ķekavas, Ikšķiles, Olaines un Salaspils) skolu sporta sacensības „Tautas bumba”. Mūsu meiteņu kamanda kļuva par uzvarētājām!!!

tautas bumba 1vieta

Apsveicam ar 1. vietu: Sindiju Siliņu, Aleksandru Korovaikovu, Polinu Pestuni, Veroniku Bondarenko, Nedeždu Bogačenkovu, Darju Strogovu, Lieni Priedīti, Viktoriju Aleksejevu, Alisi Ignatjevu.

Tautas bumba 2.vsk. meit. 1.vieta 21.01.2016

Paldies sporta skolotājiem Inārai Znūtiņai un Inalam Doguzovam.

Vairāk par sacensībām Salaspils Sporta Skolas mājas lapā

15.janvārī 2.a klasē norisinājās viktorīna pēc N.Nosova stāstiem.

Viktorīnas mērķis - iepazistināt skolēnus ar bērnu rakstniekiem un attīstīt lasītprasmi.

2a Nosova viktorina

Otrais semestris aktīvi sācies ar skolas un novada olimpiādēm.

12.janvārī notika 10.-11. klašu angļu valodas I posma olimpiāde.

english tuition 2

Apsveicam 

1. vieta Kristīni Berežkovu (10.a) 

2. vieta Natāliju Šapovalu  (10.a) 

3. vieta Poļinu Karpicku  (11.a)

14.janvārī norisinājās skolas informātikas olimpiāde 5.-6.klasēm.

informatika olimp skola

Apsveicam

5.klašu grupā:

1. vieta Aļonu Ņikolajevu (5.c)

2. vieta Daniilu Zemīti (5.a)

3. vieta Alekseju Mahotinu (5.b)

6.klašu grupā:

1. vieta Juriju Funtikovu (6.a)

2. vieta Pāvelu Soročenko (6.b)

3. vieta Germanu Drabkovu (6.b)

Vēlam veiksmi starpnovadu olimpiādēs!

22.janvārī notika sākumskolas matemātikas olimpiāde.

math

Apsveicam

1.vieta  Bruja Sofija (2.a)

2.vieta Filozafovičs Ņikita (2.c)

3.vieta Gavlass Kirils (2.a)

Atzinība Tihomirovs Ņikita (2.a)

Atzinība Krutina Viktorija (2.c)

1.vieta Kagans  Maksims (3.c)

2.vieta Kovšars  Ivans (3.c)

3.vieta Mille Artūrs (3.b)

Atzinība Šepeļovs Stepans (3.b)

1.vieta Iščuks Dmitrijs (4.a)

2.vieta Borozdina Vita (4.a)

3.vieta Zarakovska Alīna (4.d)

14.janvārī mūsu 9. un 11. klašu skolēni piedalījās starpnovadu vēstures olimpiādē

un ieguva godalgotas vietas.

history

Apsveicam

 9.d klases skolnieci Elizabeti Lauci ar 2.vietu

11.b klases skolnieku Kristiānu Vasiļevski ar 1.vietu

un viņu skolotāju Ņinu Ļeščenko!

Mana valoda mūžam nezudīs -
Manā valodā Latvijas bērzi šalc,
Egļu zaļie puduri bur
Un dzeguzes pulkstenis zvana...

13.janvāra pēcpusdienā pirmo reizi notika Salaspils 2.vidusskolas sākumskolas skatuves runas konkurss.

Konkursa mērķis ir izkopt skolēnos nacionālo identitāti, emocionālo un radošo pašizpausmi, izmantojot vārda mākslas spēku, kā arī attīstīt un pilnveidot bērnu skatuves runas kultūru. Katram konkursa dalībniekam bija jāsagatavo vienu prozas un vienu dzejas darbu.

Konkursā piedalījās 29 skolēni no  1.-4. klasēm.

Skatuves runas konkurss 1

Skatuves runas konkurss 2

Konkursa dalībnieku repertuārs daudzos gadījumos iepriecināja žūriju un klausītājus ar atbilstību vecumam, spējām, runātāja individualitātei, ar interesantu un jaunu, iepriekš nedzirdētu daiļdarbu izvēli.

Konkursa dalībnieku uzstāšanos žūrija vērtēja pēc nopietniem kritērijiem – domas atklāsme, spilgtu priekšstatu gleznu esamība un atklāsme klausītājiem, kontakts ar klausītāju, skaidra runas dikcija un artikulācija, kā arī repertuāra atbilstība runātājam. Pēc skolēnu snieguma izvērtēšanas un punktu saskaitīšanas tika sadalītas vietas:

1.klašu grupā:

1.vieta Emīlijai Kezikai (1.d klase)

2.vieta Danielai Kalvai (1.d klase)

2.vieta Nikolai Kalvai (1.d klase)

3.vieta Arsēnijam Dončenko (1.a klase)

Atzinība – Ivanam Tuļonkovam (1.a klase)

2.klašu grupā:

1.vieta Anastasijai Zolotorjovai (2.b klase)

2.vieta Sofijai Brujai (2.a klase)

3.vieta Valērijai Radēvičai (2.a klase)

3.vieta Anastasijai Kozlovai (2.b klase)

Atzinība – Karīnai Kovaļovai (2.d klase)

Skatuves runas konkurss 1 2

3.klašu grupā:

1.vieta Andrejam Koldanam (3.d klase)

2.vieta Elizabetei Čerņenokai (3.d klase)

3.vieta Artūram Kanareikinam (3.d klase)

3.vieta Danielam Demidovam (3.b klase)

Atzinība Stefanam Jakubaņecam (3.a klase)

Atzinība Ivanam Kovšaram (3.c klase)

4.klašu grupā:

1.vieta Viktorijai Tarnavskai (4.a klase)

2.vieta Milanai Ņikiforovai (4.a klase)

3.vieta Valērijai Jurgeļevičai (4.c klase)

Atzinība Agnesei Kļepackai (4.d klase)

Atzinība Vitai Borozdinai (4.a klase)

Skatuves runas konkurss 3 4

Pēc šī skolas līmeņa konkursa, dalībnieki tika izvirzīti novada konkursam:

2.-3. klašu grupā Andrejs Koldans (3.d klase)

4.-6. klašu grupā Viktorija Tarnavska (4.a klase)

Turēsim īkšķus!

Paldies skolēniem par piedalīšanos Skatuves runas konkursā!

Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu!

Lai esam pilni saules, dziesmas un vārda mīlestības!

2.a klases fotokonkurss "Sniegavīru parāde".

Skolēni kopā ar vecākiem veidoja sniegavīrus no dažādiem materiāliem.

2a sniegavirs 1

2a sniegavirs 2

3 lapa no 5