• Skola
  • Lieldienas_2022
  • Foaje
  • Skolas_ter_4
  • Skolas_ter_3
  • Skolas_ter_2
  • Skolas_ter_1
  • Latvijai_100_45
  • Skolu reitings
  • Rudens_izstāde
  • 23

8.-9.klašu skolēnu komandu konkurss "Skolēni eksperimentē"

9.c klases skolēna Maigoņa Vaivoda individuālais projekts tika realizēts no idejas līdz gala rezultātam 2015.gada maijā Salaspils 2. vidusskolā. Kā atzina pats projekta iniciators Maigonis, maijs droši vien nebija veiksmīgākais mēnesis, jo skolēniem prātā ir noslēguma atzīmes un eksāmeni. Varbūt par maz bija pasākuma reklāmas, jo gala rezultātā tika iesūtīti mazāk nofilmētu skolēnu eksperimentu video nekā cerēts. Tomēr no tiem tika atlasīti 3 labākie un šīs  komandas 11. maijā tikās pasākumā skolas zālē, kur vēlreiz aizstāvēja savu eksperimentu un piedalījās viktorīnā par dabas zinību jautājumiem. Maigonis bija spējis konkursam piesaistīt sponsoru uzmanību un labākie saņēma balvas no "Fazer" garšīgas šokolādes veidā, kā arī grāmatas un pildspalvas ar skolas logo.

Par iegūto un secinājumiem, kas radās organizējot šo projektu no idejas līdz rezultātam, Maigonis dalījās arī Salaspils skolu metodiskajā konferencē "Mācību stundas iziet no klases" 11.jūnijā Salaspils 1. vidusskolā.

Maigonis šogad ir mūsu absolventu vidū. Novēlēsim viņam daudz labu ideju un to veiksmīgu realizāciju arī turpmāk. Lai viss izdodas!

Apsveicam  mūsu mazos matemātiķus ar veiksmīgu piedalīšanos

starptautiskajā matemātikas konkursā  „Ķengurs – 2015”

2.c klases skolnieku Maksimu Kaganu – 6. vieta Latvijā (kl.audz. Tatjana Kuļikova)

2.b klases skolnieku Stepanu Šepeļovu – 13. vieta  Latvijā (kl.audz.Ludmila Ļeščova)

apbalvosana 1

nagrazdenie 5

Salaspils 2. vidusskolas skolēni piedalījās piemiņas brīdī Salaspils memoriālā.

Memorial

8.maijā mūsu skolas 8.a, 8.c un 8.d klašu pārstāvji, skolotāju M.Ferko un I.Pastares vadībā, piedalījās projekta Mammadaba Meža dienu pasākumā – meža stādīšanā Iecavā. Šajā dienā mēs visi kopā iestādījām 700 priedes un nolēmām ierasties šajā vietā pēc 20 gadiem, kad mūsu iestādītās priedes būs lielas. Izsakām pateicību Laurim Ropājam par darba ierādīšanu.

Meza stadisana 1

 Meza stadisana 3

Arī šī gada projektu nedēļas tēma 8.a, 8.c un 8.d klasei bija saistīta ar mežu. 8.a klase veidoja animāciju pēc Imanta Ziedoņa Zaļās pasakas motīviem krievu valodā, 8.c klase – angļu valodā un 8.d klase – latviešu valodā. Darbs bija interesants un aizraujošs. Līdz ar to meža stādīšana bija skaists noslēgums Mammasdabas projektam.

6. maijā 2.c klasē tika organizēta viktorīna pēc Džanni Rodāri pasaku motīviem.

Radari zimejumi

Radari 2

Projekta „Eiropas Savienības valstis” ietvaros 4.a klases skolēni sagatavoja loto „ES valstis” un grāmatu „28 ES valstis”, izšuva 28 ES karogus un noformēja pulksteņos.

4a clock 4a clock 3

1 lapa no 5