• Skola
  • Foaje
  • Skolas_ter_4
  • Skolas_ter_3
  • Skolas_ter_2
  • Skolas_ter_1
  • Latvijai_100_45
  • Skolu reitings
  • Rudens_izstāde
  • 1b_2020
  • Biologija_2020
  • 23

Individuālo konsultāciju grafiks

Autors Super User. Posted in Без категории

Salaspils 2. vidusskolas

individuālo konsultāciju grafiks 

2020./2021.m.g.

Nr. Vārds, uzvārds Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Kabinets
1 EVA AGAFONOVA 14:20-16:27 sporta zāle
2 BAIBA ASARE 14:20-15:20
(attālināti)

8:00-8:40; 15:00- 16:43 (klātienē)

59
3 SVETLANA ATJAKOVA
4 JEĻENA AVERINA 12:40-15:32 24
5 JEĻIZAVETA BABIČA 14:20-14:37
6 MĀRA BAUMANE 13:30-15:47 7:40-8:40
7 IVETA BEĻSKA 14:40 - 15:08 36
8 SOLVITA BENDRĀTE katru otro nedēļu
7:30-7:52
17
9 GUNA BESSARABE 14:15-14:39
(reizī mēnesī)
10 ANŽELA BOGAČENKOVA 12:50-14:31 (9.kab.) 7:50-8:40 (38.kab.) 28, 38
11 VENERANDA BOGDĀNE 14:20-15:17 12
12 EVA BUTKĒVIČA 14:00-15:10 15:00-15:37
13 INALS DOGUZOVS 14:00-15:23 sporta zāle
14 MARGARITA FERKO 13:30-14:37 8:20-9:20 (6.a),
12:45-15:00
60
15 ANTA GRĀVĪTE 7:20-7:57,
12:00-15:00
23
16 JŪLIJA IGNATOVSKA 14:24-15:00 44
17 INGA IKAUNIECE 15:25 - 16:25 13:30 -15:30 13:30 - 14:24 12
18 INETA IVANOVA 12:00-12:16 15
19 SVETLANA IVANOVA 12:40-13:25 7:50-8:50,
12:40-13:20
7
20 NADEŽDA JERŠOVA 8:40-9:30

8:00-8:45

13:30-14:15 (12.a) 57.kab.

54
21 INITA JURCIŅA 12:35-14:35 12:45-13:44 6
22 NATĀLIJA KAUFELDE 14:20-15:00 12:45-13:32 30
23 ĒRIKS KLĪVS 15:00-16:00 15:00-15:45 10a
24 LARISA KOČERGINA

13:35-14:15 (9.bc),

14:15-14:55 (8.bc)

8:00-8:40
(8.bc),
13:35-14:11
(9.bc)
41
25 AFINA KOFEKIDE 14:15-15:00
14:15-16:00
Discord
51
26 IRINA KOROBKO

13:25(9.b,c)-15:08

36
27 SKAIDRĪTE KRŪKLE 12:35-16:09 14
28 VALDA KUBLICKA
14:10 - 15:14
(reizi mēnesī)
29 TATJANA KUĻIKOVA 12:40-14:25 11:50-13:35 9, 8
30 INA KURSĪTE 08:00-08:40;
14:20-15:00
08:00-08:40;
15:00-16:38
45
31 SVETLANA KUZŅECOVA 12:40-12:59
32 TATJANA LASTOVSKA 8:00 - 9:25 13:25 - 15:25 52
33 ŅINA ĻEŠČENKO 13:30-16:42 39
34 LUDMILA ĻEŠČOVA 12:45-13:25 (53.kab.)
7:45-8:40
(51.kab., 5.c, 6.b)
53, 51
35 SVETLANA MOŽAJEVA 13:40-14:54 11:05-12:35
36 LĪVIJA MUSKA 14:15-15:30 13:35-14:47 57
37 SVETLANA NOVAKA 14:15-15:15 13:35-14:35 8:00-8:45 43
38 INĀRA PASTARE 8:00-8:40,
13:40-16:16
33
39 JEĻENA PAZIKO 11:55-13:55 11:55-13:27 25
40 SVETLANA POĻIVIKOVA 13:45-14:25 13:45 - 14:25 13:45 - 14:25 13:15-13:45 26
41 IGORS RIBAKOVS 8:00-9:30 (36.kab.) 8:00-9:12 (32.kab.) 7:20-8:00 (33.kab.) 32, 33, 36
42 SVETLANA ROČITE 14:20 - 15:00 14:20 - 14:40 11
43 ELMĪRA RUSANOVA 11:45-12:46 11
44 JEKATERINA SEMENKOVA-LAUCE 14:20-15:41
8:00 - 8:40
(7.d, 8.d, 9.d),
14:20-16:20
40
45 INGRĪDA SMILTS 14:15-15:15 14:15-15:15 13:25-15:29 53
46 OLGA SMIRNOVA 13:35-14:14 55
47 ALVĪRA SOKOLOVA 13:50-14:30 13:50-14:30 13:50-14:30 13:20-14:20 22
48 POĻINA SOKOLOVA 13:25 - 17:07 Skolotāju istaba
49 SANDRA STRUPE 7:38-8:40 (6.kl.),
11:55-13:00
7:30-7:55,
11:55-13:00
27
50 GERMANS SUBBOTINS 13:35 - 15:20 44
51 ANITA ŠALTĀNE 14:30-15:46 43
52 ANGELINA ŠAVĻUGA 8:40 -9:20 8:40 - 9:20 14:20 - 15:00 8:50 - 9:21 MIC
53 DIĀNA ŠKUTĀNE 12:00-13:25 11:00-11:40,
12:40-15:00
11
54 ANITA ŠMIGERKO 14:15-16:32 8:30-9:30 (6.kl.) 38
55 TATJANA ŠUĻGA 14:20-15:51 17
56 IRINA ŠVEDOVA 14:15-17:15 13:25-14:27 42
57 ANITA TEREHOVA 8:05-8:35 7:45-7:59 60, 12
58 INGA TREIBAHA 7:40-8:40,
11:50-14:15
28
59 JEĻENA UVAROVA 8:00-8:40 8:00-8:40
8:00-8:40/Skype
14:15 - 15:36
55
60 SARMĪTE VASIĻEVSKA 14:20-15:06 17
61 LILITA ZNOTIŅA 14.15-14.43 8:00-8:40 10
62 INĀRA ZNŪTIŅA 13:30-14:45 sporta zāle
63 ĻUBOVA ŽEMČUŽINA 12:35-16:07 51, 56