Drukāt šo lapu
Trešdiena, 19 Maijs 2021 09:47

Salaspils novada “Skaļās lasīšanas” sacensības

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Sakarā ar to, ka LNB sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi šogad turpina skaļās lasīšanas sacensības, un 5. klašu skolēni visā valstī gatavojušies aizraujošam pirmās kārtas konkursam, sadarbojoties ar savu skolu un  Salaspils novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļu, arī mūsu 5. d klases skolēni: Margarita Duceva lasīja Džefa Kinnija grāmatu „ Grega dienasgrāmata. Suņudienas”, un, pateicoties šim stāstam, viņa ir sākusi vairāk lasīt latviešu valodā, Adrians Jefremovs sekoja notikumiem Sera Stīva Stīvensona  Agatas Misterijas izmeklēšanai Granadā, Jānis Ozoliņš nokļuva piedzīvojumu un mistikas pasaulē, izvēloties Ellenas R. Landaras grāmatu „Lietussargs” un Veronika Plotņikova, aizraujoši lasot Māra Runguļa un Kristiāna Brektes grāmatu «Trīs nāves Mārtiņdienā», labprāt pieņēma šo izaicinājumu.

Skaļā lasīšana ir sacensība, kurā katrs tās dalībnieks lasa skaļi izvēlēto grāmatas fragmentu, pirms tam iepazīstinot ar sevi, pastāstot par grāmatas izvēli, sniedzot nelielu ieskatu grāmatas tēlos, notikumā.

Par Salaspils novada Skaļās lasīšanas sacensību čempionu kļuva Jānis Ozoliņš.

Priecājamies, lepojamies un vēlam veiksmi!

Turēsim īkšķus par Jāni nākamajā Pierīgas reģionālajā kārtā! Pēc reģionālā fināla seko valsts fināls, kur sacensību turpinās tikai viens kandidāts no katra reģiona. 

Lasisana 2021

Bildes no pasākuma

Lielu paldies par atbalstu un sarūpētajām balvām sakām direktorei Venerandai Bogdānei, kā arī Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļas vadītājai Initai Siņicai, bibliotekārei Laurai Ozoliņai!

Prieks bija žūrijas komisijā redzēt arī Janu Kolbinu-Birznieci un skolotāju Baibu Asari.

Literatūras skolotāja Anita Terehova

Lasīts 216 reizes