• Skola
  • Lieldienas_2022
  • Foaje
  • Skolas_ter_4
  • Skolas_ter_3
  • Skolas_ter_2
  • Skolas_ter_1
  • Latvijai_100_45
  • Skolu reitings
  • Rudens_izstāde
  • 23

2022.gada 30.aprīlī Liepupes pamatskolā norisinājās Latvijas 74.Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē, kuras arī šoreiz pulcināja kuplu dalībnieku skaitu no dažādiem Latvijas novadiem. Sacensības norisinājās no U8 līdz U19 vecuma grupās, kur katrā grupā turnīri notika atsevišķi meitenēm un atsevišķi zēniem.

Individuālajā ieskaitē U10 vecuma grupā 3.vietu ieguva Natalija Paškova (3.c).

Komandu ieskaitē U10 vecuma grupā Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) komanda, kura sastāvā bija arī mūsu skolas skolēni Natalija Paškova (3.c), Margarita Pavlova (2.c), Jaroslavs Čelmajevs (3.b), izcīnīja 2.vietu.

Komandu ieskaitē U13 vecuma grupā Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) komanda, kura sastāvā bija arī mūsu skolas skolēni Evelīna Orlovska (5.a), Aleksandrs Tabunovs (6.c), arī izcīnīja 2. vietu.

Komandu ieskaitē U13 vecuma grupā Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) komanda, kura sastāvā bija arī mūsu skolas skolēns Rihards Raginskis Repše (7.d), izcīnīja 1.vietu.

Apsveicam mūsu skolēnus un viņu treneri Raimondu Vipuli!

100 dambrete 30 04 2022

2022.gada 28.aprīlī Salaspils 1.vidusskolas un Salaspils pamatskolas 8.klašu skolēni tikās Salaspils Botāniskajā dārzā, lai kopā veselīgi pavadītu laiku. Pasākums sākās ar iepazīšanos un dalīšanos komandās, vienā komandā apvienojot abu skolu izglītojamos. Tad komandas izvēlējās kapteiņus, un orientēšanās sacensības varēja sākties. Spēles dalībniekiem iespējami īsā laikā bija jāatrod kartē atzīmētus un apvidū izvietotus kontrolpunktus, kurus kontrolēja 11.klases skolēni. Pamatskolēnu komandām bija jāveic dažāda veida uzdevumi, par to izpildi visa komanda atskaitījās vidusskolēniem koordinācijas punktos. Pasākums ritēja brīvā, labvēlīgā un jautrā gaisotnē. Dzirkstīja humors, un 8.klase iepazina kaimiņu skolas vienaudžus, jokojot palīdzēja komandas biedriem veikt pārbaudījumus. Bioloģijas skolotājas Anna Romanova un Ināra Pastare kopā ar 11.klases skolēniem bija izstrādājušas uzdevumus, kuri paredzēja veikt ne tikai fiziskās aktivitātes, bet arī ieklausīties dabā un izgaršot pavasari: apbrīnot putnus un Botāniskā dārza augus, sadzirdēt putnu balsis, līdzcilvēkus un izbaudīt kopā būšanas labsajūtu, ko dāsni dāvāja svaigais gaiss un kustības brīvā dabā.

Kad finiša kontrolpunktā bija piereģistrējušās visas grupas, skolēni varēja piedalīties īstā tūristu brīnuma tapšanā – uz ugunskura lielā katlā zupas vārīšanā. Tā bija garšas kārpiņu kulminācijas deja!

NBD 28 04 2022

Skolēnu pasākuma vērtējumi bija īsi un kodolīgi:

«Labākais manā dzīvē»,

« Pirmo reizi skrēju pa īstu mežu»,                    

«The Best»,

«Supper!»

Bet visvairāk rakstīja :«Gribu vēl!!»

Skolotājas arī ieguva pozitīvas emocijas, atziņas, ka šādos pasākumos skolēni atklāj jaunas lieliskas īpašības. Tādi pasākumi ir nepieciešami ne tikai, lai stiprinātu sociālos kontaktus un iemaņas, bet arī, lai mazinātu patērētāju attieksmi pret dabu , kas valda mūsdienu sabiedrībā, mācītos cieņu un saudzīgu attieksmi ne tikai pret ekoloģiju, bet arī vienam pret otru.

Saskarsmē ar citiem un dzīvojot saskaņā ar dabu, cilvēks atplaukst gluži kā puķe, dāsnās pavasara saules lolota un saudzēta.

Pasākumu dokumentēja skolotāja Inga Ikauniece

21. aprīlī Salaspils pamatskolas 7.d klases skolēni projekta Skolas soma ietvaros piedalījās Daugavas muzeja nodarbībā "Daugavas resursi un amati no akmens laikmeta līdz mūsdienām". Skolēni ar interesi pētīja resursus, darbojās grupās, dalījās iegūtajā pieredzē un iejutās varoņu tēlos. Orientējās apkārtējā vidē un izšūpojās. 

7d 21 04 2022

Martā pašvaldības SIA “Valgums-S” aicināja skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā “Ūdens manā dzīvē”, lai pievērstu uzmanību ūdens resursu izmantošanai savā ikdienā – skolā, sētā un mājā.

Mūsu skola arī piedalījās šajā zīmējumu konkursā un 3.a klase saņēma balvu (ekskursija) par aktīvāko klasi kategorijā no 1. līdz 4. klasei! 

Paldies skolēniem un viņu klases audzinātājai Tatjanai Kuļikovai par aktīvu piedalīšanos!

Ir pienākusi konkursa "Ķengurs" diena! Šajā gadā konkursa "Ķengurs-2022" dalībnieku skaits ir izaudzis līdz pat 14653  skolēniem no Latvijas skolām!

2022.g. 24.martā mūsu skola arī piedalījās ikgadējā starptautiskajā matemātikas konkursā-spēlē "Ķengurs". Salaspils pamatskolu pārstāvēja 128 skolēns no 2.-9.klasēm. Konkursa devīze "Matemātika visiem!"

Vieta Latvijā – Matemātikas konkursa „Ķengurs” rezultāti

kengurs lvLabākie no labākajiem

1.vieta Latvijā Skripko Svetlana  6.c

TOP 20 Latvijā Krilova Amina 2.b (18.vieta)

Labākie no labākajiem skolā

1.vieta skolā -

Paškova Natalija 3.c, Ņikiforovs Ņikita 4.a, 

Funtikovs Maksims 5.b, Šerstjukovs Maksims 7.b, 

Gavlass Kirils 8.a, Kovšars Ivans 9.b

Konkursa galvenais mērķis ir padarīt matemātiku par pievilcīgāku, interesantāku un pieejamāku maksimālam skolēnu skaitam.

Mīļš paldies matemātikas skolotājiem - Ivanovai S., Averinai J., Ļeščovai L., Gravītei A., Šavļugai A., Strupei S., Sokolovai A.,Kočerginai L., Švedovai I., Paziko J., konkursa dalībniekiem un skolotājai-organizatoram T.Kuļikovai.

No 11. aprīļa līdz 14. aprīlim notika 1.-4. klašu Lieldienu kompozīciju izstāde. Ikvienu skolā sagaidīja Lieldienu zaķene. Kompozīcijās gozējās Lieldienu zaķi, tradicionāli krāsotas olas, pūkainie cālēni, kas simbolizē spožo pavasara sauli. Skolas apkārtnes koku zari tika rotāti ar raibām oliņām.

Paldies skolēniem un skolotājām par radošajām idejām! Lai pavasara saule silda un iepriecina mūs!

Lieldienas 2022 1 Lieldienas 2022 2

Lieldienas 2022 3 Lieldienas 2022 4

2022.gada 9.aprīlī, Liepupes pamatskolā pēc gada pārtraukuma norisinājās Latvijas 74.Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē, kuras regulāri bijušas masveidīgākās sacensības gada griezumā. Arī šogad sacensībās piedalījās liels dalībnieku skaits - 274, kuri sacentās no U8 līdz U19 vecuma grupās. Katrā grupā turnīri notika atsevišķi meitenēm un atsevišķi zēniem. Sacensības notika individuālajā un komandu ieskaitē. Komandām ieskaiti deva divi labākie rezultāti katrā vecuma grupā atsevišķi meitenēm un zēniem.

Arī mūsu skolas skolēni piedalījās šajās sacensībās.

Individuālajā ieskaitē U10 grupā godalgoto 2.vietu izcīnīja 3.c klases skolniece Natalija Paškova.

Komandu ieskaitē U10 vecuma grupā Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) komanda saņēma 3.vietu (Natalija Paškova 3.c, Margarita Pavlova 2.c, Artemijs Ignatovskis 2.a)

U16 vecuma grupā uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) komanda, kura sastāvā bija arī mūsu 8.a klases skolnieks Aleksandrs Paškovs.

Paldies Raimondam Vipulim par skolēnu sagatavošanu. Apsveicam treneri un skolēnus ar labiem panākumiem!

Dambrete 09 04 2022

MATH LOGO 2Apsveicam

ar veiksmīgu piedalīšanos

Ķekavas, Olaines, Salaspils, un Ikšķiles

 novadu apvienības matemātikas 5.-8. klašu olimpiādē

7.a klases skolnieci Ļesju Uvarovu II vieta

8.a klases skolnieku Kirilu Gavlasu II vieta

7.b klases skolnieku Maksimu Šerstjukovu III vieta

5.a klases skolnieci Evelīnu Orlovsku Atzinība

un viņu skolotājus Larisu Kočerginu un Irinu Švedovu.

pa smejiesMūsu skolēni saņēma pateicības par piedalīšanos E. Ozoliņam veltītajā skolēnu karikatūru zīmējumu konkursā Pa-smejies!

Paldies Svetlanai Bogačenkovai, Svetlanai Ščipakovai, Sanitai Līgotājai, Artjomam Osipovam, Katrinai Kirillovai, Jeļizavetai Ivanovai, Anastasijai Soltisai, Luīzei Ļoļānei, Fainai Gromotovich, Ksenijai Lobzai, Arinai Ņilovai, Arsēnijam Anaņjevam, Igoram Kaļiņinam, Anastasijai Aleksandrovai, Ivanam Kokorevičam, Ksenijai Mamonovai, Arsenijam Dolgijam, Lukasam Harlamovam, Darjai Fjodorovai, Polinai Namļinskai 

kā ārī Svetlanai Ročitei un Tatjanai Kuļikovai par audzēkņu sagatavošanu karikatūru zīmējumu konkursam!

1 lapa no 5