• Skola
  • Lieldienas_2022
  • Foaje
  • Skolas_ter_4
  • Skolas_ter_3
  • Skolas_ter_2
  • Skolas_ter_1
  • Latvijai_100_45
  • Skolu reitings
  • Rudens_izstāde
  • 23

Mācību gada beigās sakām PALDIES skolēniem, kuri šo mācību gadu ir čakli strādājuši un saņēmuši labas un teicamas sekmes. Kā arī milzīgs PALDIES viņu skolotājiem un vecākiem! Īpaši lepojamies ar mūsu izcilniekiem: Jaroslavu Kovalevu, Angeļinu Urtāni, Diānu Kramarovu, Evelīnu Orlovsku, Ļesju Uvarovu, Luīzi Ļoļāni.

Labinieki 11 Labinieki 12

teicamnieki 2022

19.maiju mūsu skolas 1.-8.klašu skolēni pavadīja sportiskā garā un noskaņā, jo pēc divu gadu pauzes beidzot varēja notikt tik ļoti ierastā un visu gaidītā sporta diena!
1. - 2. klasei un 3.- 4. klasei tika rīkotas stafetes, kurās ikviens skolēns varēja demonstrēt savu izveicību.
Saskaitot kopā visus punktus, šoreiz 1.-2. kl. sacensībā veiklākā klase - 2.b, savukārt 3.- 4.kl. - 4.b klase! Pateicības par aktīvu dalību saņēma visi mazāko klašu audzēkņi.
Dienas turpinājumā sekoja tautas bumbas turnīrs 5.-6. klasēm, kas izvērtās negaidīti azartisks - finālā tikās 6.c un 6.d klases komandas. Sīvā cīņā, ar rezultātu 2:1, uzvarēja 6.c klase, 2.vieta - 6.d un 3.vieta - 5.c klases komandai. Malači!
Paralēli tautas bumbas turnīram, skolas āra sporta laukumā norisinājās basketbola turnīrs 7.-8. klašu komandām. 7.klašu grupā uzvarēja 7.d klase un 8.kl. - 8.a klase.
Milzīgs prieks bija redzēt tik sportiskus audzēkņus vienkopus! Paldies visiem klašu audzinātājiem par aktīvu dalību un iesaisti pasākuma norisē! Mums kopā izdevās!
Sporta diena 1 Sporta diena 2

2022.gada 30.aprīlī Liepupes pamatskolā norisinājās Latvijas 74.Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē, kuras arī šoreiz pulcināja kuplu dalībnieku skaitu no dažādiem Latvijas novadiem. Sacensības norisinājās no U8 līdz U19 vecuma grupās, kur katrā grupā turnīri notika atsevišķi meitenēm un atsevišķi zēniem.

Individuālajā ieskaitē U10 vecuma grupā 3.vietu ieguva Natalija Paškova (3.c).

Komandu ieskaitē U10 vecuma grupā Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) komanda, kura sastāvā bija arī mūsu skolas skolēni Natalija Paškova (3.c), Margarita Pavlova (2.c), Jaroslavs Čelmajevs (3.b), izcīnīja 2.vietu.

Komandu ieskaitē U13 vecuma grupā Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) komanda, kura sastāvā bija arī mūsu skolas skolēni Evelīna Orlovska (5.a), Aleksandrs Tabunovs (6.c), arī izcīnīja 2. vietu.

Komandu ieskaitē U13 vecuma grupā Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) komanda, kura sastāvā bija arī mūsu skolas skolēns Rihards Raginskis Repše (7.d), izcīnīja 1.vietu.

Apsveicam mūsu skolēnus un viņu treneri Raimondu Vipuli!

100 dambrete 30 04 2022

2022.gada 28.aprīlī Salaspils 1.vidusskolas un Salaspils pamatskolas 8.klašu skolēni tikās Salaspils Botāniskajā dārzā, lai kopā veselīgi pavadītu laiku. Pasākums sākās ar iepazīšanos un dalīšanos komandās, vienā komandā apvienojot abu skolu izglītojamos. Tad komandas izvēlējās kapteiņus, un orientēšanās sacensības varēja sākties. Spēles dalībniekiem iespējami īsā laikā bija jāatrod kartē atzīmētus un apvidū izvietotus kontrolpunktus, kurus kontrolēja 11.klases skolēni. Pamatskolēnu komandām bija jāveic dažāda veida uzdevumi, par to izpildi visa komanda atskaitījās vidusskolēniem koordinācijas punktos. Pasākums ritēja brīvā, labvēlīgā un jautrā gaisotnē. Dzirkstīja humors, un 8.klase iepazina kaimiņu skolas vienaudžus, jokojot palīdzēja komandas biedriem veikt pārbaudījumus. Bioloģijas skolotājas Anna Romanova un Ināra Pastare kopā ar 11.klases skolēniem bija izstrādājušas uzdevumus, kuri paredzēja veikt ne tikai fiziskās aktivitātes, bet arī ieklausīties dabā un izgaršot pavasari: apbrīnot putnus un Botāniskā dārza augus, sadzirdēt putnu balsis, līdzcilvēkus un izbaudīt kopā būšanas labsajūtu, ko dāsni dāvāja svaigais gaiss un kustības brīvā dabā.

Kad finiša kontrolpunktā bija piereģistrējušās visas grupas, skolēni varēja piedalīties īstā tūristu brīnuma tapšanā – uz ugunskura lielā katlā zupas vārīšanā. Tā bija garšas kārpiņu kulminācijas deja!

NBD 28 04 2022

Skolēnu pasākuma vērtējumi bija īsi un kodolīgi:

«Labākais manā dzīvē»,

« Pirmo reizi skrēju pa īstu mežu»,                    

«The Best»,

«Supper!»

Bet visvairāk rakstīja :«Gribu vēl!!»

Skolotājas arī ieguva pozitīvas emocijas, atziņas, ka šādos pasākumos skolēni atklāj jaunas lieliskas īpašības. Tādi pasākumi ir nepieciešami ne tikai, lai stiprinātu sociālos kontaktus un iemaņas, bet arī, lai mazinātu patērētāju attieksmi pret dabu , kas valda mūsdienu sabiedrībā, mācītos cieņu un saudzīgu attieksmi ne tikai pret ekoloģiju, bet arī vienam pret otru.

Saskarsmē ar citiem un dzīvojot saskaņā ar dabu, cilvēks atplaukst gluži kā puķe, dāsnās pavasara saules lolota un saudzēta.

Pasākumu dokumentēja skolotāja Inga Ikauniece

21. aprīlī Salaspils pamatskolas 7.d klases skolēni projekta Skolas soma ietvaros piedalījās Daugavas muzeja nodarbībā "Daugavas resursi un amati no akmens laikmeta līdz mūsdienām". Skolēni ar interesi pētīja resursus, darbojās grupās, dalījās iegūtajā pieredzē un iejutās varoņu tēlos. Orientējās apkārtējā vidē un izšūpojās. 

7d 21 04 2022

Martā pašvaldības SIA “Valgums-S” aicināja skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā “Ūdens manā dzīvē”, lai pievērstu uzmanību ūdens resursu izmantošanai savā ikdienā – skolā, sētā un mājā.

Mūsu skola arī piedalījās šajā zīmējumu konkursā un 3.a klase saņēma balvu (ekskursija) par aktīvāko klasi kategorijā no 1. līdz 4. klasei! 

Paldies skolēniem un viņu klases audzinātājai Tatjanai Kuļikovai par aktīvu piedalīšanos!

Ir pienākusi konkursa "Ķengurs" diena! Šajā gadā konkursa "Ķengurs-2022" dalībnieku skaits ir izaudzis līdz pat 14653  skolēniem no Latvijas skolām!

2022.g. 24.martā mūsu skola arī piedalījās ikgadējā starptautiskajā matemātikas konkursā-spēlē "Ķengurs". Salaspils pamatskolu pārstāvēja 128 skolēns no 2.-9.klasēm. Konkursa devīze "Matemātika visiem!"

Vieta Latvijā – Matemātikas konkursa „Ķengurs” rezultāti

kengurs lvLabākie no labākajiem

1.vieta Latvijā Skripko Svetlana  6.c

TOP 20 Latvijā Krilova Amina 2.b (18.vieta)

Labākie no labākajiem skolā

1.vieta skolā -

Paškova Natalija 3.c, Ņikiforovs Ņikita 4.a, 

Funtikovs Maksims 5.b, Šerstjukovs Maksims 7.b, 

Gavlass Kirils 8.a, Kovšars Ivans 9.b

Konkursa galvenais mērķis ir padarīt matemātiku par pievilcīgāku, interesantāku un pieejamāku maksimālam skolēnu skaitam.

Mīļš paldies matemātikas skolotājiem - Ivanovai S., Averinai J., Ļeščovai L., Gravītei A., Šavļugai A., Strupei S., Sokolovai A.,Kočerginai L., Švedovai I., Paziko J., konkursa dalībniekiem un skolotājai-organizatoram T.Kuļikovai.

1 lapa no 5