• Latvijai_100_45
 • 1_klasnieki_2018
 • 5_klases_2018
 • Skolu reitings
 • ZZ_cempionats
 • YEYS2018
 • Lacplesa_diena
 • 1
 • Dambretes
 • Foaje
 • 3
 • Latviski par Salaspili
 • 14
 • 23

Aprīļa beigās es apmeklēju Eiropas parlamentu Briselē jauniešu nedēļas ietvaros. Tas ir ikgadējs projekts, kurā piedalās jaunieši no 33 ES valstīm. Nedēļas tēma bija demokrātija un balsošana. Sesijās, kuras notika parlamenta ēkā, mēs apspriedām politiskos jautājumus, jauniešu iespējas ES, rakstījām projektus par dažādām tēmām. Mana grupa rakstīja projektu par profesijas izvēles grūtībām skolēniem. Pēc prezentācijas un jautājumiem politiķiem, mums tika pastāstīts par Eiropas parlamenta palīdzību studentiem un jauniešiem, kuriem ir grūtības izvēlē. Valsts apmeklēšana, tikšanās ar dažādu nacionalitāšu pārstāvjiem deva man milzīgu ticību tam, ka visa mūsu dzīve ir atkarīga no mums pašiem. Mēs esam spējīgi mainīt tagadni uz labāko pusi. Viss ir mūsu rokās.

12.b klases skolniece Anastasija Luņina

Brisele Lunina 29 04 2019

Noslēdzies Starptautiskais matemātikas konkurss "Ķengurs", kurā šogad piedalījās 159 mūsu skolas skolēni.

Visaugstāko rezultātu ieguva 5.b klases skolniece Diāna Stecka, saņemot 10.vietu starp 2018 skolēniem no visas Latvijas.

kengurs 2019 Kengurs Stecka 10vieta

Apsveicam arī skolēnus, kuri savā klašu grupā apsteidza vairāk nekā 90% konkursa dalībnieku:

Orlovska Evelīna (2.klase), Ansons Antons (2.klase), Krestiņins Deniss (2.klase), Gerasimovs Gļebs (3.klase), Borozdina Beata (4.klase), Šerstjukovs Maksims (4.klase), Stecka Diāna (5.klase), Gavlass Kirils (5.klase), Tihomirovs Ņikita (5.klase), Kovšars Ivans (6.klase), Kagans Maksims (6.klase), Dagenvalda Sofija (6.klase), Iščuks Dmitrijs (7.klase).

Paldies matemātikas skolotājiem un visiem, kuri piedalījās konkursā!

13. aprīlī norisinājās Skolu komandu čempionāts dambretē, kurā 15 komandas no Jelgavas, Rīgas, Mērsraga, Ikšķiles, Drabešiem, Ķeguma, Engures, Baložiem, Ķekavas un Salaspils cīnījās par čempiona titulu. 

Apsveicam mūsu Salaspils 2. vidusskolas komandu: Artūru Ivanovu (2.c klase), Alekseju Šarovu (1.a klase), Sofiju Gončarovu (1.a klase), Aleksandru Roju (1.a klase), Daniilu Mileiku (2.c klase, rezervē), Evelīnu Orlovsku (2.a klase) un Svetlanu Ščipakovu (2.b klase) un treneri Raimondu Vipuli ar izcīnīto godalgoto 3. vietu.

Vairāk par čempionātu

dambretes 13 04 2019

APSVEICAM

ar veiksmīgu piedalīšanos

Starpnovadu angļu valodas konkursā „CAN I DO IT?”

 4.b klases skolēnu Alekseju Prinstonu Gorjaško ar iegūto II vietu

un viņa skolotāju Skaidrīti Krūkli.

English

APSVEICAM

ar veiksmīgu uzstāšanos 

Starpnovadu vidusskolas informātikas olimpiādē

10.a klases skolnieku Danielu Štriteru II vieta

  Paldies viņa skolotājai Jūlijai Ignatovskai!

Striters informatika olimpiade

Martā, kā jau ierasts, norisinājās Digitālā nedēļa, kuras laikā 5. un 10.klašu skolēni devās uz Salaspils novada bibliotēku, lai uzzinātu par bibliotēkas katalogiem, informācijas meklēšanas rīkiem un metodēm. Paldies bibliotēkas darbiniekiem par šo lekciju!

Digitala ned 1 Digitala ned 2

Salaspils eksperti

Šī gada 22.martā jau 5.gadu Salaspils 2.vidusskolā notika erudīcijas spēle 8.klasēm “Latviski par Salaspili”. Spēlē piedalījās četras 8.klases. Katru gadu katrai klasei ir jāsagatavo mājasdarbs, šoreiz bija uzdots sagatavot video vai nu skolas reklāmu, vai apsveikumu skolai 45 gadu jubilejā. Skatoties video, bija patīkami redzēt, ka skolēni lepojas ar skolu un novērtē pedagogu darbu.

Pēc video noskatīšanās sākās spēle, kurā šoreiz bija 6 uzdevumi - gan par Salaspils vēsturi un mūsdienām, gan par pilsētas simboliku, gan par dažādiem objektiem, kā arī uzdevums par klašu audzinātājiem.

Šajā reizē 1.vietu ieguva 8.c klases komanda, ar 2 punktiem atpalika un 2.vietu ieguva 8.d klase, 3.vieta - 8.a klasei, 4.vieta - 8.b klasei.

LpS kopa

Vairāk bilžu

Spēles nobeigumā bija Salaspils novada domes sagatavotais jautājums: Kas ir krāšņā, sarkanā sienas gleznojuma uz Skolas ielas 5/2 ēkas sānu fasādes autors?

8.d klase ieguva specbalvu, jo zināja, ka autors ir mākslinieks ar segvārdu KIWIE.

Sakām paldies žūrijai: Salaspils novada domes Izglītības daļas pārstāvei Kristīnai Kuzmičai, Salaspils 2.vidusskolas direktores vietniecei un ķīmijas skolotājai Tatjanai Šuļgai, latviešu valodas un literatūras skolotājai Marutai Šimanskai.

Milzīgs paldies klašu audzinātājām: Afinai Kofekidei, Jeļenai Paziko, Nadeždai Solovevai.

Paldies Ingai Treibahai un ansamblim “Riču Raču” par muzikālo priekšnesumu.

Paldies 9.klases palīgiem - Anastasijai, Jūlijai, Sofijai, Asjai un Maksimam.

Spēles organizatores - Baiba un Jūlija.

1 lapa no 4