• Skolu reitings
  • Latviski par Latviju
  • Richu_Rachs
  • Ziemassvetiku_koncerts_2
  • Ziemassvetku_koncerts_1
  • Josta
  • Dambretes turnīrs
  • 18.novembris 2015.gadā
  • 1
  • Dambretes
  • Foaje
  • 3
  • Jaksti
  • Satviski par Salaspili
  • 6
  • 9
  • 8
  • 11
  • 14
  • 22

Individuālo konsultāciju grafiks

Autors Super User. Posted in Без категории

Salaspils 2. vidusskolas

individuālo konsultāciju grafiks 

2017./2018.m.g.

Uzvārds, vārds

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Kabinets
AIZPORIETE LUDMILA 7:30-8:00
14:00-14:40
7:30-8:18 7:30-8:00 7:30-8:00 7:30-8:00
14:00-14:40
38
APSĀNS ĒRIKS   7:24-8:00 13:15-14:00 10a
ASARE BAIBA 14:50-16:11 14:00-16:00   59
ATJAKOVA SVETLANA 13:15-13:55 13:15-15:00 56
AVERINA JEĻENA 13:05-13:55 12:10-13:15 8:00-8:40
16:40-17:26
15:50:17:00 Skol.ist./ 24
BEĻSKA IVETA 13:00-13:36 36
BENDRĀTE SOLVITA 7:25-7:54 17
BESSARĀBE GUNA   13:15-14:04 Sporta zāle
BOGDĀNE VENERANDA 14:45-15:19 23
DOGUZOVS INALS 14:00-15:41 Sporta zāle
FERKO MARGARITA 14:00-15:31 14:00-16:00 60
GRĀVĪTE ANTA 10:45-12:10 13:15-15:05 27/44
HMEĻEVA SVETLANA 15:00-16:27 15:40-16:30 10
IGNATOVSKA JŪLIJA 14:00-14:40 44
IKAUNIECE INGA 8:45-9:21 15:00-15:40 12:00-14:00 59
IVANOVA INETA 15:10-15:35   MIC
IVANOVA SVETLANA 15:55-17:05 15:10-16:20 15:10-16:25 7
JERŠOVA NADEŽDA 13:55-15:00 13:56-15:00 54
JURCIŅA INITA 10:20-11:20
13:45-15:05
11:10-11:45   6
KAUFELDE NATĀLIJA 14:00-14:40 14:00-14:50 30
KOČERGINA LARISA 7:30-8:00 7:30-8:00 13:15-16:14 7:30-8:00 41
KOFEKIDE AFINA 13:55-14:35 13:05-15:33 51
KONDRATENKO ANNA 14:00-16:50 40
KOROBKO IRINA 14:40-17:02 36
KUBLICKA VALDA 1 x 2 mēn.     15:10 Salaspils 1.vsk. - sporta skolotāju kabinetā
KUĻIKOVA TATJANA 12:10-14:10 12:10-14:07 8
KURSĪTE INA 13:56-15:20 45
KUZŅECOVA SVETLANA 12:00-12:14 44
LASTOVSKA TATJANA 14:40-15:31 13:55-15:25 13:55-15:25 52
ĻEŠČENKO ŅINA 13:05-14:05 12:25-13:07
13:55-15:55
39
ĻEŠČOVA LUDMILA 12:15-13:00 (11.kab.) 8:45-9:25 (10)
10:20-11:00 (57)
14:00-15:26 (25)
12:25-13:05 (25.kab.) 11/
10/57/25
MOŽAJEVA SVETLANA 14:25-16:01 15:05-17:05   6
MUSKA LĪVIJA 7:30-8:00 7:30-8:00 7:30-8:00
13:15-13:59
7:30-8:00 57
NOVAKA SVETLANA 7:30-8:00 7:30-8:00 14:00-15:00 7:46-8:00 43
PASTARE INĀRA 15:00-18:00 7:30-8:00 7:30-7:51 33
PAZIKO JEĻENA 13:05-16:51 25
PETROVA KARĪNA 13:55-14:25 12:45-13:23
15:00-17:00
13:55-14:25 51
POĻIVIKOVA SVETLANA 15:10-16:10 16:00-17:00 15:10-16:24 26
POZŅAKA MARIJA 13:10-14:10 13:10-14:10 14:00-14:57 11/12
PROHOROVA ŅINA 7:08-8:00 7:15-8:00 7:15-8:00 7:15-8:00 33
RIBAKOVS IGORS 8:03-8:40
9:25-10:25
13:55-14:35 14:00-15:10 40/33
ROČITE SVETLANA 7:40-8:00 7:40-8:00
14:40-15:23
7:40-8:00 11
RUSANOVA ELMĪRA 15:50-16:50 (11.kab.) 13:15-13:55 (MIC)
13:55-14:46 (8)
11:30-12:10 (43) 11/MIC/8/43
SKIDANOVA JEKATERINA 12:20-13:15 11:30-13:24 MIC
SMILTS INGRĪDA 14:40-15:10 14:40-15:10 12:45-14:15 12
SMIRNOVA OLGA 14:00-14:26   55
SOKOLOVA ALVĪRA 15:50-17:00 15:50-17:00 15:50-16:55 22
SOLOVEVA NADEZDA 12:25-13:25 13:15-14:15 12:25-13:36 MIC
STRUPE SANDRA 12:00-14:20 27
ŠALTĀNE ANITA 14:00-15:00 43
ŠAVĻUGA ANGELINA 12:00-13:07 12:15-13:15 9
ŠIMANSKA MARUTA 7:25-7:55 7:25-7:55 7:25-7:55
14:00-14:40
7:25-7:55
14:00-14:32
23
ŠMIGERKO ANITA 13:10-13:37 13:10-16:00 43/39
ŠUĻGA TATJANA 14:00-15:18 17
ŠVEDOVA IRINA 14:00-16:00 15:00-17:00
13:20-14:00
14:00-15:00 42
TEREHOVA ANITA 7:30-8:00   13:05-13:50 11
TREIBAHA INGA 13:15-13:42 14:25-15:05 12:10-13:15 28
UVAROVA JEĻENA 7:40-8:00
13:55-14:40
7:40-8:00 7:40-8:00 7:40-8:00
14:00-14:39
55
VASIĻEVSKA SARMĪTE 14:40-15:38 17
ZAHARCEVA ANNA 11:00-12:00
13:55-14:25
10:00-10:52 13:55-14:25 45
ZNŪTIŅA INĀRA 13:10-14:00
17:20-18:04
Sporta zāle
ŽEMČUŽINA ĻUBOVA 14:00-17:49 56