Drukāt šo lapu
Piektdiena, 14 Jūnijs 2019 06:02

6.b klase piedalās ZZ čempionātā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Bija klases stunda, mēs sēdējām un parasti apspriedām, kur doties un ko apmeklēt. Bija daudz versiju, bet mēs izvēlējāmies tikai vienu un interesantāko - ZZ čempionātu. Un tad sākās mūsu ceļš.

Kvalifikācijas raundā mūsu klase parādīja savas dejas spējas un, nosakot un apstrādājot deju, sākām filmēt. Filmēšana nebija viegla. Pēc videoklipa apstrādes un mūzikas atskaņošanas , mēs to nosūtījām. Mēs gaidījām rezultātus ar satraukumu un nepacietību. Pēc neilga laika mēs saņēmām rezultātus, mēs bijām PUSFINĀLĀ!

Un tad sekoja pusfināla uzdevumi. Daudzi no viņiem bija individuāli - tika pārbaudītas katra dalībnieka prasmes, jo bija uzdevumi gan atmiņai, gan loģikai.

Un šeit mēs esam FINĀLĀ! Pēc kāda laika mēs saņēmām informāciju par to norises vietu un lietām, kuras jāsaņem līdzi, tad mēs sākām gaidīt šo dienu. Tā  ātri pienāca. Ierašanās brīdī mēs bijām pārsteigti, par teritorijas mērogu. Uzņemšanas brīdī mums tika dota vietnes karte, grafiks visai dienai, mugursomas ar kuponiem, tie bija par bezmaksas saldējumu un mūsu karogs. Mums bija laiks, tāpēc mēs atstājām mantas un devāmies uz skatuves. Pēc tam mēs devāmies uz mūsu norises vietu pēc uzdevumiem. Tie bija astoņi, viens - ūdenī. Katrs no tiem bija  interesants, taču visus tos apvienoja fakts, ka visi stiprināja mūsu komandas darbu. Tur bija arī teltis ar uzdevumiem un eksperimentiem, te arī mēs nopelnījām punktus.

Diemžēl mēs nesaņēmām balvas un mēs neesam uzvarētāji , bet mēs guvām daudz emociju.  

Paldies ZZ čempionātam un tā organizatoriem, jo mēs sapratām, ka mēs neesam tikai klase - mēs esam komanda!

6.b klases skolēni un klases audzinātāja Ludmila Ļeščova

zz 6b

IMG 20190527 WA0015

Lasīts 239 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 14 Jūnijs 2019 06:50