• Skolu reitings
 • Latviski par Latviju
 • Richu_Rachs
 • Ziemassvetiku_koncerts_2
 • Ziemassvetku_koncerts_1
 • Josta
 • Dambretes turnīrs
 • 18.novembris 2015.gadā
 • 1
 • Dambretes
 • Foaje
 • 3
 • Jaksti
 • Satviski par Salaspili
 • 6
 • 9
 • 8
 • 11
 • 14
 • 22
Ceturtdiena, 14 Septembris 2017 08:59

eTwinning projekts un dižkoki Salaspils novadā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Šajā mācību gadā 11.b klase ir iesaistījusies starptautiskajā eTwinning projektā „Environmental problems in different regions”, kurš turpināsies līdz 2018.gada maijam. Ir paredzētas vairākas aktivitātes un viena no tām notika 13.septembrī. Salaspils novadam ir bagāta vēsture, skaista daba un brinišķīgi cilvēki. Mūsu novadā ir ļoti daudz dižkoku, kurus ir apzinājuši Salaspils domes vides inženiere Rudīte Ķikuste un Nacionālā Botāniskā dārza direktors Andrejs Svilāns. Daudzi no šiem dižkokiem praktiski nav pamanāmi, jo ir ieauguši krūmos. Tāda bija arī Jakstu priede, kuras vecums pārsniedz 100 gadus. Sazinoties ar Salaspils novada Komunālā dienesta priekšnieku Zigmāru Zeimuli, vienojāmies ka ar Komunālā dienesta palidzību atbrīvosim šo priedi no krūmiem. Apbruņojušies ar instrumentiem, cimdiem, atstarojošām vestēm, vidusskolēni uzsāka darbu. Jāatzīmē, ka skolēni strādāja fantastiski ātri, ar aizrautību, saskaņoti un ar milzīgu atbildības sajūtu. Trīs stundu laikā darbs tika paveikts, sniegtas intervijas, uzņemtas fotogrāfijas un video, izmērīts priedes apkārtmērs (4,50 metri), sagatavoti izejmateriāli skolas floristiem, apēstas sviestmaizes un jauki pavadīts laiks svaigā gaisā. Blakus priedei tika atstāti divi nelieli ozoliņi – nākamo paaudžu dižkoki. Nododam stafeti citām mūsu skolas klasēm. Paldies par atbalstu Salaspils novada domei un Komunālajam dienestam.

 IMG 3980 IMG 4021

IMG 4048 IMG 4052

IMG 4066 IMG 4079

Vairāk par pasākumu Salaspils novada pašvaldības Facebook lapā

Lasīts 234 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 25 Septembris 2017 07:11